Par brendu

2001. gadā kompānija ’’Micabeauty’’ (Losandželosa, ASV), uzsāka savu darbību ar mērķi radīt 100% dabīgu kosmētikas līniju, kas ir augstvērtīgas un profesionālas kvalitātes. Pirmie veikali tika atvērti ASV un Kanādā, un tālāk zīmols ir iekarojis arī citas valstis. Tirdzniecības punkti tika atvērti lielveikalos un salonos Lielbritānijā, AAE un Eiropas valstīs. 

Pateicoties rūpīgi ieguldītajam darbam, kompānija kļuva par starptautisku līderi dabīgās kosmētikas tirgū. Šobrīd ’’Micabeauty’’ ir plaši atpazīstams minerālās kosmētikas brends.

Uzņēmums ražo 100% minerālo dekoratīvo kosmētiku, kas sastāv tikai no dabīgiem pulverīšiem, kuri ir no 100% tīras vizlas (MICA) un citiem minerāliem. Dabīgie ingredienti savienojas ar jūsu ādu, lai nodrošinātu perfektu pārklājumu. 

Šī ārkārtīgi maigā formula nesatur konservantus, ķīmiskās krāsvielas, talku, minerālās eļļas un citus piemaisījumus, līdz ar to tā ir piemērota dažādiem ādas tipiem, pat jutīgai ādai.

*Ņemot vērā to, ka kosmētika ’’Micabeauty’’ satur augstu antioksidantu līmeni, lai aizsargātu ādu no apkārtējās vides ietekmes, priekšlaicīgas novecošanās, kā arī samazina ādas bojājumu rašanos.

"Micabeauty’’ piedāvā plašu krāsu un produktu izvēli. lai apmierinātu katra klienta dažādās vēlmes.  Mūsu mērķis ir nodrošināt visaugstāko apmierinātības līmeni klientiem un sasniegt revolucionāras izmaiņas dekoratīvajā kosmētikā.

’’Micabeauty" vēlas būt jūsu labākais minerālās kosmētikas brends, kas parūpēsies par ādas kopšanu sejai un ķermenim, kā arī par nagu kopšanu un aksesuāriem, lai radītu skaistumu.