Seja

Minerālu pūderis

colors
Porcelain
Sandstone
Toffee
Honey
Cappuccino
Cream Caramel
Lady Godiva
Downtown Brown
Chocolate Kisses
+
Izvēleties iespējas firms pievienot grozā
100% pūderis četri vienā: konsīleris, tonālais krēms, pūderis un SPF15

Iegūstiet nevainojamu mirdzošu ādu ar mūsu 100% dabisko minerālu tonālo pūderi!

Pilnīgi dabisks, eļļu nesaturošs pūderis, kas izcels Jūsu dabisko skaistumu, vienlaikus nomierinot ādu. MicaBeauty Foundation satur 100% dabiskas sastāvdaļas un nesatur nekādas kaitīgas ķīmiskas vielas, krāsvielas un talku. Tā kā mūsu minerālu tonālais pūderis ir pilnībā dabisks, tas nekairina ādu un ir lieliski piemērots jutīgai ādai! To var droši izmantot, ja Jums ir akne, rozācija un ādas apsārtums. Tas ļaus ādai elpot, neaizsērējot poras. Mūsu formula nodrošina nevainojamu segumu visu dienu un nakti.

Ar MicaBeauty varat iegūt iespaidīgus rezultāts ar niecīgu produkta daudzumu. Uzklājiet tikai nedaudz produkta, lai iegūtu nevainojami mirdzošu ādu! Jūs varat uzklāt mūsu minerālo tonālo pūderi mitru vai sausu, lai iegūtu caurspīdīgu pārklājumu vai matētu pārklājumu, kas ļaus starot Jūsu dabiskajam ādas skaistumam un elegancei.

Mēs piedāvājam dažādus toņus gaišai un tumšai ādai. Neto svars 9g

Uzklājiet nedaudz MicaBeauty mitrinošā krēma uz sejas un kakla ādas, lai iegūtu gludāku izskatu. Ļaujiet mitrinošajam krēmam iesūkties dažas sekundes. Iemērciet savu MicaBeauty grima otu pūderī. Uzklājiet nedaudz pūdera zonās, kur nepieciešams labāks segums. Iztušējiet ar apļveida kustībām, izmantojot grima otu. Uzklājiet vairāk produkta, ja nepieciešams.